Tv'de Bugün Neler Var ?

13-04-2024 Tarihli Yayın Akışları

Kanal D Kanal D Yayın Akışı

Uyanık Kardeşler
02:30 - 04:00

Uyanık Kardeşler
04:00 - 05:00

Bodrum Masalı
05:00 - 07:00

Baht Oyunu
07:00 - 09:00

Neler Oluyor Hayatta
09:00 - 11:00

Camdaki Kız
11:00 - 13:15

Gelinim Mutfakta
13:00 - 16:00

Şuanda Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta
13:15 - 16:00

Şuanda Gelinim Mutfakta

Arka Sokaklar
16:00 - 19:00

Kanal D Ana Haber
19:00 - 22:00

Bekle Beni Sevgilim
20:00 - 22:45

Afara
22:45 - 01:00

NOW TV NOW TV Yayın Akışı

Korkma Ben Yanındayım
01:30 - 04:00

Kefaret
04:00 - 06:00

Adım Farah
06:00 - 08:00

İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu
08:00 - 10:30

Çalar Saat
08:00 - 10:30

Kızıl Goncalar
10:30 - 13:30

Şahane Hayatım
13:30 - 16:30

Şuanda Şahane Hayatım..

Kırk Yalan
16:30 - 19:00

Gaddar
16:30 - 19:00

NOW Ana Haber
19:00 - 20:00

Selçuk Tepeli ile NOW Ana Haber
19:00 - 20:00

İllegal Hayatlar
20:00 - 22:30

Gaddar
22:30 - 01:30

Gaddar
22:45 - 01:30

TV8 TV8 Yayın Akışı

Cevap Ver Türkiye
00:15 - 02:00

Zuhal Topal'la Yemekteyiz
02:00 - 04:15

Aramızda Kalmasın
04:15 - 06:00

Dizi
06:00 - 06:30

Tuzak
06:30 - 07:15

8'de Sağlık
07:15 - 08:30

Aramızda Kalmasın
08:30 - 11:15

Survivor All Star 2024
11:15 - 14:00

Şuanda Survivor All Star 20..

Survivor Ekstra
14:00 - 16:00

Zuhal Topal'la Yemekteyiz
16:00 - 20:00

Survivor All Star 2024
20:00 - 00:15

TEVE 2 TEVE 2 Yayın Akışı

Android Polis
01:00 - 02:30

Yaprak Dökümü
02:30 - 03:30

Fatmagül'ün Suçu Ne?
03:30 - 05:00

Kanıt
05:00 - 06:00

Berivan
06:00 - 08:30

Ver Elini Aşk
08:30 - 10:30

Geniş Aile
10:30 - 12:30

Rehber
12:30 - 14:00

Şuanda Rehber

Çok Gezenti
14:00 - 15:00

Vedat Milor'la Tadına Doyamadım
15:00 - 16:00

Ankara'nın Dikmeni
16:00 - 18:00

Çocuklar Duymasın
18:00 - 20:00

Ben Bilmem Eşim Bilir
20:00 - 23:00

Kanıt
23:00 - 00:30

Beyaz TV Beyaz TV Yayın Akışı

Süper Polis 3
01:15 - 03:15

Seksenler
03:15 - 05:30

Belma Belen'le Geziyoruz
05:30 - 06:00

Süper Polis 3
06:00 - 07:30

Uzman Görüşü
07:30 - 08:45

Söylemezsem Olmaz
08:45 - 11:00

Nur Viral'le Hayatta Her Şey Var
11:00 - 13:00

Esra Ezmeci ile Yeni Baştan
13:00 - 15:00

Şuanda Esra Ezmeci ile Yeni..

Nermin'in Enfes Mutfağı
15:00 - 16:20

Seksenler
16:20 - 18:30

Beyaz Ana Haber
18:30 - 19:30

Wonder Woman 1984
19:30 - 22:00

Tamirci
22:00 - 23:30

Wonder Woman 1984
23:30 - 01:15

Kanal 7 Kanal 7 Yayın Akışı

Sakarya Fırat
01:15 - 02:30

Tekrar Programlar
02:30 - 06:30

Kanal 7'de Sabah Hafta Sonu
06:30 - 07:45

Yemin
07:45 - 09:50

Necmettin Nursaçan’la Bayram Özel
09:50 - 10:45

Hz. Yusuf
10:45 - 12:45

Şoray Uzun Yolda
12:45 - 14:30

Şuanda Şoray Uzun Yolda..

Bahar Yeli
14:30 - 16:20

Kan Çiçekleri
16:20 - 18:00

Kanal 7 Haber Saati
18:00 - 19:00

Esaret
19:00 - 21:20

Rüzgarlı Tepe
21:20 - 23:15

Hz. Yusuf
23:15 - 01:15

Star TV Star TV Yayın Akışı

Ömer
00:15 - 03:00

Aramızda Kalsın
03:00 - 05:00

Güzel Köylü
05:00 - 07:00

Erkenci Kuş
07:00 - 09:45

Sabahın Sultanı Seda Sayan
09:45 - 13:30

Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak
13:30 - 16:15

Şuanda Zahide Yetiş ile Yen..

Güzel Köylü
16:15 - 18:15

Star Haber
18:15 - 19:00

Dizi
19:00 - 23:30

Yalı Çapkını
19:00 - 20:00

Yalı Çapkını
20:00 - 23:30

Son Kale Hacıbey
23:30 - 01:00

D Max D Max Yayın Akışı

Konteyner Savaşları
00:10 - 00:37

Şuanda Konteyner Savaşları..

Antika Avcıları: En İyiler
00:37 - 01:32

Şuanda Antika Avcıları: En ..

Ağaç Ev Ustaları
01:32 - 02:27

Yaban Evler
02:27 - 03:11

Kırsalda Yaşamak Zor
03:11 - 04:40

Antik Mısır: Yedi Büyük Piramit
04:40 - 05:37

Nasıl Yapılmış?
05:37 - 06:00

Nasıl Yapılır?
06:00 - 06:30

Nasıl Yapılır?
06:30 - 07:00

Nasıl Yapılır?
07:00 - 07:30

Mega Teraslar
07:30 - 07:57

Mega Teraslar
07:57 - 08:25

Mega Teraslar
08:25 - 08:52

Mega Teraslar
08:52 - 09:20

Evimiz Yolda
09:20 - 09:50

Evimiz Yolda
09:50 - 10:20

Tamirat Tadilat
10:20 - 11:20

İkinci El Kralları
11:20 - 11:47

İkinci El Kralları
11:47 - 12:15

İkinci El Kralları
12:15 - 12:42

İkinci El Kralları
12:42 - 13:10

Yolda Ne Yiyoruz?
13:10 - 13:37

Yolda Ne Yiyoruz?
13:37 - 14:05

Şuanda Yolda Ne Yiyoruz?

Sokak Yemekleri Yarışı
14:05 - 15:00

Doğa Evi Ustaları
15:00 - 15:55

Doğa Evi Ustaları
15:55 - 16:50

Kırsalda Yaşamak Zor
16:50 - 18:50

Antika Avcıları
18:50 - 19:17

Antika Avcıları
19:17 - 19:45

Antika Avcıları
19:45 - 20:12

Antika Avcıları
20:12 - 20:40

Sabi Çölü Aslanları: Kanlı Kardeşler
20:40 - 21:40

Sabi Çölü Aslanları: Kanlı Kardeşler
21:40 - 22:40

Hoffman Altınları
22:40 - 23:40

Altın Peşinde: Kurtarma Operasyonu
23:40 - 00:40

Fox Fox Yayın Akışı

Korkma Ben Yanındayım
01:30 - 04:00

Kefaret
04:00 - 06:00

Adım Farah
06:00 - 08:00

İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu
08:00 - 10:30

Çalar Saat
08:00 - 10:30

Kızıl Goncalar
10:30 - 13:30

Şahane Hayatım
13:30 - 16:30

Şuanda Şahane Hayatım..

Kırk Yalan
16:30 - 19:00

Gaddar
16:30 - 19:00

NOW Ana Haber
19:00 - 20:00

Selçuk Tepeli ile NOW Ana Haber
19:00 - 20:00

İllegal Hayatlar
20:00 - 22:30

Gaddar
22:30 - 01:30

Gaddar
22:45 - 01:30

Habertürk Habertürk Yayın Akışı

Meseleler
00:00 - 02:00

Türkiye'nin Nabzı
01:00 - 04:00

Haber Bülteni
02:00 - 02:15

Zaman Çizgisi
02:15 - 03:00

Haber Bülteni
03:00 - 04:15

Haber Bülteni
04:00 - 05:00

Adnan Şahin ile Keşfet
04:15 - 05:00

Haber Bülteni
05:00 - 06:00

Gün Başlıyor
06:00 - 09:00

Haber Bülteni
06:00 - 07:00

Bayram Sabahı
07:00 - 12:00

Para Gündem
09:00 - 11:45

Spor Bülteni
11:45 - 12:00

Gün Ortası
12:00 - 13:45

Şuanda Gün Ortası..

Haber Bülteni
12:00 - 12:15

Ayşegül Çoruhlu ile İyi Yaşam
12:15 - 13:00

Haber Bülteni
13:00 - 13:45

Şuanda Haber Bülteni

Spor Bülteni
13:45 - 14:00

Spor Bülteni
13:45 - 14:00

Haber Hattı
14:00 - 15:45

Haber Bülteni
14:00 - 14:15

Zaman Çizgisi
14:15 - 15:00

Haber Bülteni
15:00 - 15:45

Spor Bülteni
15:45 - 16:00

Spor Bülteni
15:45 - 16:00

HT 360
16:00 - 18:00

Haber Bülteni
16:00 - 16:15

Hazer Amani ile Lezzete Yolculuk
16:15 - 17:00

Haber Bülteni
17:00 - 17:45

Spor Bülteni
17:45 - 18:00

Ana Haber
18:00 - 21:00

Haber Bülteni
20:00 - 21:00

Mehmet Akif Ersoy ile 5. Gece
21:00 - 00:00

Enine Boyuna
21:00 - 01:00

TRT 1 TRT 1 Yayın Akışı

Dizi
00:50 - 03:05

Alişan ile Hayata Gülümse
02:25 - 04:40

Lingo
02:30 - 05:55

Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması
03:05 - 04:15

Sahur Bereketi
04:15 - 05:55

Lingo
04:40 - 06:00

Lingo Bayram Özel
04:40 - 05:50

İncir Ağacı
05:50 - 07:45

Kur'an-ı Kerim Hatm-i Şerif
05:55 - 06:35

İncir Ağacı
06:00 - 07:00

Benim Adım Melek
06:35 - 09:00

Benim Adım Melek
07:00 - 10:30

Benim Adım Melek
07:45 - 10:30

Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu
09:00 - 10:30

Alişan ile Hayata Gülümse
10:30 - 13:15

Seksenler
13:15 - 16:40

Şuanda Seksenler

Kod Adı Kırlangıç
13:15 - 17:45

Şuanda Kod Adı Kırlangıç..

Kod Adı Kırlangıç
13:20 - 17:45

Şuanda Kod Adı Kırlangıç..

Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması
16:40 - 18:15

Lingo
17:00 - 19:00

Lingo Bayram Özel
17:45 - 19:00

Lingo Bayram Özel
17:45 - 19:00

Ramazan Sevinci
18:15 - 19:00

Ana Haber
19:00 - 19:55

İddiaların Aksine
19:55 - 20:00

Kara Ağaç Destanı
20:00 - 23:45

Lingo Bayram Özel
20:00 - 23:45

Kara Ağaç Destanı
20:00 - 00:00

Lingo Bayram Özel
20:00 - 00:50

Lingo Türkiye
20:00 - 23:45

Kara Ağaç Destanı
23:45 - 00:45

Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu
23:45 - 00:50

Show TV Show TV Yayın Akışı

Bahar
00:45 - 02:45

Bahar
01:15 - 03:15

Sakar Şakir
02:45 - 05:30

Sakar Şakir
03:15 - 05:30

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk
05:30 - 07:15

Güzel Günler
07:15 - 10:30

Acele Koca Aranıyor
10:30 - 12:30

Aslı Hünel ile Gelin Evi
12:30 - 15:00

Şuanda Aslı Hünel ile Gelin..

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
15:00 - 18:45

Show Ana Haber
18:45 - 20:00

Güldür Güldür Show
20:00 - 00:15

Kızılcık Şerbeti
23:45 - 02:30